Апарат рентгенівський для промислової дефектоскопії SITE-X C3605/SCU 286
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- +380 (63) 616-98-46
Генератор панорамного рентгенівського випромінювання SITE-X С3605 призначений для проведення нестримного контролю масивних деталей у різних умовах.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ
Генератор панорамного рентгенівського випромінювання SITE-X С3605 призначений для проведення не порушує контролю і промислової дефектоскопії масивних деталей у заводських і польових умовах. Може застосовуватися для контролю якості заготівок, напівфабрикатів, зварних сполук, основного металу, у процесі виготовлення та складання відповідальних конструкцій та деталей у машинобудуванні, ракетно-космічній індустрії, авіабудуванні та суднобудуванні, енергетиці, металургії тощо. Технічні характеристики та сучасний інтерфейс дають змогу використовувати SITE-X С3605 не тільки в класичній радіографії із застосуванням рентгенплівки, але і як складову частину комплексу цифрової радіографії, із застосуванням напівпровідникових детекторів або гнучких фосфорних пластин, що запам'ятовують.
У польових умовах придатний для контролю якості зварних швів магістральних трубопроводів, запірної арматури, деталей і вузлів силових частин мостів та інших будівельних конструкцій (зокрема й неметалевих).
У лабораторних умовах може бути використаний як інструмент для навчання фахівців контролю й атестації персоналу (наприклад: зварників і операторів рентгентевізійних комплексів).
ОПИС
Генератор SITE X C3605 складається з блока випромінювання та стандартного блока керування SCU 286. Блоки з'єднані кабелем. Блок керування здійснює силове живлення, настроювання й керування процесом розігрівання (тренування) рентгенівської трубки та контролює робочі параметри випромінювання під час робочої експозиції. Також блок керування забезпечує збереження параметрів режиму експозиції та комутацію з периферійними пристроями. Вивчальний блок безпосередньо генерує панорамний потік рентгенівського випромінювання. У генераторах рентгенівського випромінювання для промислового контролю цієї моделі використовується стрижневий анод. Водночас фокусна пляма розташована поза високовольтним модулем, оточеним ізолювальним газом SF6. Таке компонування високовольтного та випромінювальних блоків дає змогу істотно знизити вагу моноблока завдяки зменшенню товщини олив'яної ізоляції.
Постійні та точні вимірювання високої напруги рентгенівської трубки дають змогу системі автоматичного регулювання суворо витримувати радіологічні параметри пучка випромінювання.
Спеціально розроблена високоефективна система охолодження (інститут термомеханіки Л'єзького університету) забезпечує 100% робочий цикл за одночасного зниження температури анода на 50%. Автоматична система коригування пучка випромінювання з контуром зворотного зв'язку забезпечує гомогенність випромінювання впродовж усього терміну експлуатації рентгенівського генератора. Живлення генератора може здійснюватися як від промислової мережі 220 В, так і від будь-якого іншого джерела живлення (наприклад, від переносного генератора в польових умовах).
Стандартний блок керування SCU 286.
Блок керування SCU 286 може працювати з будь-яким апаратом серії SITE-X і у своєму складі має систему прямого вимірювання високої напруги рентгенівської трубки, що гарантує точність радіологічних параметрів рентгенівського випромінювання. Ці постійного вимірювання дають змогу підтримувати струм і напругу рентгенівської трубки з відхиленням не більш ніж 0.5% у будь-якому діапазоні роботи. Завдяки тому, що система вимірювання захищена від мережевих флуктуацій, блок SITE-X забезпечує абсолютно стабільну якість експозиції. Кнопки та перемикачі блока керування забезпечують вибір робочих функцій, вмикання живлення і виконання команд «ПУСК», «СТОП». Світлові індикатори та висококонтрастний дисплей з антивідблискуючим екраном відбивають усю необхідну інформацію мовою, обраним оператором. Всі параметри легко можуть бути перепрограмовані будь-якої миті. Трирівнева система кодів доступу (контролер, оператор, інженер із сервісного обслуговування) обмежує доступ до певних функцій. Ця система не активна за замовчуванням, і може бути вимкнена за потреби (за винятком сервісних функцій).
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Діапазон вихідної напруги на трубці, кВ 120...360
Крок регулювання напруги на трубці, кВ 1,0
Струм трубки, мА, 1...5
Струм трубки за максимальної напруги, мА, 5,0
Крок регулювання струму трубки, мА, 0,1
Геометрія випромінювання панораму
Кут розкриття пучка, ( ⁇ ), 360х (2х20)
Фокусна пляма, мм, ø6х1,0
Власна фільтрація, мм, 2,5 (Al) + 0,4 (Ni)
Робочий цикл за 40 °C довкілля, %, 100
Діапазон робочих температур, ⁇ С, -25...+70
Діапазон температур зберігання, ⁇ С, -40...+80
Тиск ізолювального газу SF6 за 20 °C, кг/см2 5,0
Електроживлення вентилятора, В, = 24
Клас захисту від вологи та пилу, IP65
Глибина максимального проникнення за сталі, мм, 74
(FFD=700 мм/плівки D7pb/D=1.5/T=20 хв)
Наявність захисних кілець, є
Розташування сполучних роз'ємів, аксіальне/радіальне
Кількість телескопічних елементів центрування, шт., 3
(FFD=700 мм)
Максимальна розсіяна доза на відстані 1 м, мЗв/год, 10
Габаритні розміри, мм, ø400х930
Загальна вага без захисних кілець, кг, 42
- Ціна: Ціну уточнюйте